м. Трускавець, Львівська область
САНАТОРІЙ «СВІТЯЗЯНКА»
Hoteliers - офіційний партнер санаторію
ВАЖЛИВО
Для заселення необхідно мати з собою сертифікат про вакцинацію або негативний тест на Covid-19
Про санаторій
Санаторій "Світязянка" був побудован у самому центрі Трускавця, та має вдале місце розташування серед паркової зони та поруч із бюветом.

Ефективна лікувальна база, яку має санаторій "Світязянка", представлена комплексом з мінеральної води, екологічно чистого повітря й професійного обслуговування. Кожна процедура для оздоровлення відпускається строго за призначенням кваліфікованого фахівця, а усі лікувальні кабінети обладнані новітніми апаратами.
Що в нас є?
Автономне опалення
Сауна з басейном
Здорове харчування
Кабельне телебачення
Безкоштовний Wi-Fi
Власна пральня
Сучасні нові меблі та техніка
Охорона території
Допоможемо відновити та підтримати здоров'я
без ліків за доступними цінами
Лікування
В санаторії проводять лікування за такими напрямками:
Захворювання нирок - хронічний пієлонефрит, цистит, простатит (в стадії ремісії)
Сечокам'яна хвороба
Стан після дроблення або оперативного видалення каміння сечовидільних шляхів
Сечові діатези
Хронічний гастрит, дуоденіт, панкреатит
Хронічні захворювання стравоходу
Хвороби кишківника
Захворювання печінки та жовчовивідних шляхів - дискінезія жовчовивідних шляхів
Хронічний холецистит та гепатит (в стадії ремісії)
Цукровий діабет
Є питання чи потрібна консультація?
Залишіть заявку і наш менеджер з вами зв'яжеться найближчим часом
Ціни
Номери
Одномісний стандарт №16
вартість за добу на 2021р.
1279
Однокімнатний номер для одномісного розміщення без балкону. Площа номеру - 16 м2.

У номері: півтораспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халат, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Стандарт №43
вартість за добу на 2021р.
839
Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на сходову клітку - у парк). Площа номеру - 17 м2.

У номері: два окремі односпальні ліжка, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Стандарт №31
вартість за добу на 2021р.
1043
Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення без балкону з кондиціонером. Площа номеру - 30 м2.

У номері: два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), дві приліжкові тумби, розкладний диван, килимове покриття, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Стандарт №12, 14, 21, 22, 24, 37
вартість за добу на 2021р.
1050
Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом (вид на сходову клітку - у парк). Площа номеру - 17 м2 - 25 м2 (№37 - з кондиціонером, видна у двір).

У номері: два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), дві приліжкові тумби, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Стандарт покращений №11
вартість за добу на 2021р.
1133
Однокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом (вид на сходову клітку - у парк) та кондиціонером. Площа номеру - 25 м2.

У номері: два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), дві приліжкові тумби, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Стандарт №45 (2 кiмнати)
вартість за добу на 2021р.
952
Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення без балкону з кондиціонером. Площа номеру - 40 м2.

У номері: спальня - два окремі односпальні ліжка, приліжкова тумба, килимове покриття, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Напівлюкс №32, 33
вартість за добу на 2021р.
1299
Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом (вид у парк). Площа номеру - 28 м2.

У номері: спальня - два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Напівлюкс №18, 19, 20, 29, 39
вартість за добу на 2021р.
1314
Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом з кондиціонером (№29 без кондиціонеру). Площа номеру - 32 м2 - 33 м2. (№18, 29 - вид з вікна у двір; №19, 20, 39 - вид з вікна у парк)

У номері: спальня - два окремі односпальні ліжка (при бажанні можна зсунути), приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, комод, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Напівлюкс №34
вартість за добу на 2021р.
1370
Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на сторону бювету). Площа номеру - 41 м2.

У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, умивальник, унітаз.
Люкс №17, 28, 36
вартість за добу на 2021р.
1525
Двокімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид у двір). Площа номеру - 39 м2.

У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: ванна, умивальник, унітаз.
Люкс з кухнею №15, 25
вартість за добу на 2021р.
1898
Трикімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на сторону бювету). Площа номеру - 60 м2.

У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: ванна, біде, умивальник, унітаз.
Суперлюкс №30
вартість за добу на 2021р.
2294
Трикімнатний номер для одномісного або двомісного розміщення з балконом та кондиціонером (вид на парк). Площа номеру - 88 м2.

У номері: спальня - двоспальне ліжко, приліжкова тумба, килимове покриття, шафа-купе, столове приладдя, електрочайник, холодильник, телевізор, дзеркало; вітальня - розкладний диван, мяке крісло, телевізор; кухня - мікрохвильова піч, індукційна плита, посуд, дошка для прасування та праска, халати, тапочки, 3 рушники на людину, санвузол: душова кабіна, гідробокс, біде, умивальник, унітаз.
Бронювання номеру
Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Ваш ПІБ
Ваш телефон
Тип номеру
Дата заїзду
Дата виїзду
Зв'яжіться з нами
Залишіть заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Ваш ПIБ
Ваш телефон
Харчування
В санаторії "Світязянка" гостям пропонують 3-разове дієтичне збалансоване харчування по типу "заказне". Усі страви дієтичні та поживні, приготовлені зі свіжих та корисних продуктів.

Правильний та своєчасний прийом їжі позитивно впливає на самопочуття людини, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту та підвищує ефект від прийому мінеральних вод.

Харчування відбувається у двох окремих залах з новим ремонтом.
3 разове
харчування
2 окремих зала
Дієтичне
харчування
Контроль
продуктів
Часті питання
Де знаходиться санаторій «Світязянка»?
Санаторій «Світязянка» знаходиться в парковій зоні поруч з центральним бюветом за адрессою Львівська обл., м.Трускавець, вул.Суховоля, 23.
Яка вартість путівки в санаторії «Світязянка»?
Вартість путівки в санаторії «Світязянка» від 839 грн за добу для однієї особи, ціна путівки залежить від категорії номеру. Більш детально про вартість путівки можна подивитися в розділі ціни.
Що лікують в санаторії «Світязянка»?
В санаторії «Світязянка» проводиться лікування:
 • жовчнокам'яної і сечокам'яної хвороб;
 • печінки, підшлункової залози;
 • нирок і сечових шляхів;
 • кишково-шлункового тракту;
 • цукрового діабету.
Що потрібно мати із собою?
 • Документ, що підтверджує особу;
 • Негативний результат тесту на коронавірус чи сертифікат про вакцинаці.
  Що включено у вартість путівки?
  • проживання в номері вибраної категорії;
  • триразове дієтичне харчування;
  • лікувально-діагностичні процедури згідно призначення лікаря (перелік процедур в розділі "Лікування");
  • користування Wi-Fi;
  • парковка.
  Розрахункова година
  • заїзд з 00:00
  • виїзд до 00:00
  НАШІ КОНТАКТИ
  Тел. відділу продажів Hoteliers
  (Офіційний партнер санаторію):
  +38 068 367 55 76
  Час роботи відділу продажу:
  пн-пт з 9:00 - 20:00
  сб з 10:00 - 17:00, нд вихідний

  Адреса санаторію «Світязянка»:
  Львівська обл., м.Трускавець, вул.Суховоля, 23.